Wytyczne OECD dla cen transferowych – nowa edycja (prezentacja już 23 kwietnia)

Aktywa niematerialne odgrywają w gospodarce coraz bardziej istotną rolę. Zauważalne jest to także w Polsce i to na wielu płaszczyznach. Zwiększenie atrakcyjności ulgi na prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, ułatwienia dla start-upów, czy też plany dotyczące wprowadzenia ulgi podatkowej typu „Innovation Box”, to przykłady wskazujące na zmianę polityki gospodarczej, mającej na celu pobudzenie innowacyjności. Istotne znaczenie dla obrotu prawami własności intelektualnej mają także nowe wytyczne OECD w zakresie cen transferowych, dotyczące dóbr niematerialnych będące implementacją projektu BEPS (działania 8-10).

W związku z powyższym organizujemy CRIDO IP-TP FORUM, które odbędzie się 23 kwietnia w godz. 9.00 – 14.30 w Warszawie. Podczas konferencji eksperci CRIDO przybliżą m.in. zagadnienia związane z ekonomicznymi i podatkowymi aspektami własności intelektualnej.

Podczas wydarzenia eksperci opowiedzą również o nowatorskich metodach budowania strategii innowacyjności i zaproszą do uczestnictwa w debacie poświęconej polityce innowacyjności. O temacie dyskutować będą przedstawiciele świata biznesu, nauki i instytucji publicznych (m.in. Ministerstwa Finansów, Grupy Pracuj, 7bulls.com i SGH).

Wydarzenie, którego motywem przewodnim jest własność intelektualna – zarówno w wymiarze podatków, jak i innowacji, organizowane jest przy okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej, który corocznie przypada na 26 kwietnia.

Więcej informacji o wydarzeniu i link do rejestracji znajdują się tutaj: KONFERENCJA.
Ostatnie miejsca jeszcze dostępne. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *