Crido

KIM JESTEŚMY?

Zapewniamy przedsiębiorcom wsparcie podatkowe, prawne, transakcyjne i biznesowe. Pomagamy rozwijać innowacyjną działalność, w tym pozyskując finansowanie ze środków publicznych i innych dostępnych źródeł.

Zaangażowanie i praca naszego zespołu zostały wielokrotnie docenione. Zajmujemy najwyższe pozycje w rankingach doradców podatkowych oraz firm wspierających działalność B+R i innowacje.

Jesteśmy doradcami, nie audytorami. Jesteśmy polską firmą konsultingową. Dzięki przynależności do międzynarodowej organizacji Taxand wspieramy klientów w rozwoju ich biznesu również za granicą.

JACY JESTEŚMY?

NIEZALEŻNI

Jesteśmy wolni od konfliktu interesów związanego z łączeniem usług doradczych i audytu finansowego. Działamy szybko, a nasi klienci mają pewność obiektywnego doradztwa z naszej strony.

Należymy do międzynarodowej organizacji Taxand. Współpracujemy z doradcami z ponad 40 krajów, ale jesteśmy niezależni od globalnej struktury. Samodzielnie decydujemy o wszelkich aspektach naszej działalności.

PRZEDSIĘBIORCZY

Jesteśmy przedsiębiorcami i pracujemy dla przedsiębiorców. Rozumiemy biznes, a naszą pasją jest ciągłe poszukiwanie nowych dróg jego rozwoju – dla siebie i klientów. Czynimy to z sukcesem od 2005 roku.

INNOWACYJNI

Nie tylko doradzamy, ale i rozwijamy autorskie rozwiązania IT, wspierające decyzje prawne, podatkowe i biznesowe firm. Sprawnie komunikujemy się z rynkiem wykorzystując nowoczesne platformy i technologie. Na bieżąco dzielimy się informacjami za pośrednictwem blogów i serwisów tematycznych.

Więcej informacji o nas na www.crido.pl .